Aktuality

Dešťovky během krajského přeboru

Během prvního dne krajského přeboru mládeže v belgickém Limburgu se hrály i Dešťovky. A měly jako vždy úspěch. Ve středu se bude hrát krajský přebor v Dešťovkách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twitter zprávy

[2] Unable to get latest tweets at this time.

Prodejny

Dešťovky v Pardubicích

Napsal uživatel Administrator Pátek, 26 Červenec 2013 06:57

» Dešťovky v Pardubicích

PDFTiskEmail

Pardubice červenec 2013

Už po třetí jsme přijeli předvést Dešťovky do Pardubic. Letos jsme ale naplánovali nejen prodej a předvádění hry. Letos byla na programu i simultánka s kandidátem velmistra Raindropchess Pavlem Englickým, velkým propagátorem a příznivcem Dešťovek v Belgii, třešničkou na dortu bylo a uspořádání Prvního mistrovství České republiky v Raindropchessu.

První dny předvádění a prodeje hry vyvolal velký zájem příznivců šachu. Dovozce byl velmi potěšen tím, že se hra líbila více než 80ti procentům návštěvníků. Na hracích stolech byly připravené hry k vyzkoušení a židle byly stále obsazené. Je jasné, že jakmile si někdo hru zkusí, už ho to nepustí. To je tím, že hra je rychlá a jako zábava nenáročná. Avšak během soutěže je stejně náročná jako klasické šachy.

Simultánka proběhla v hlavní aréně před zahájením turnajů. Pavel Englický sehrál 14 partií a uhrál 8,5 bodu, což je slušný výsledek. Vítězové dostali malou upomínku, ale i poražení neodešli s prázdnou.

Zlatým hřebem programu bylo ale První mistrovství České republiky v Raindropchessu. Na turnaj se přihlásilo dvacet hráčů, pořadatelé byli spokojeni. Své štěstí v Dešťovkách zkusil i jeden mezinárodní velmistr. Bohužel mu karta moc nešla, ale byl průběhem turnaje velmi potěšen, Výsledky turnaje naleznete zde: http://www.czechopen.net/cz/vysledky-a-partie/v-raindropchess/

Během dalších měsíců plánujeme další turnaje a předvádění Dešťovek. Kluby a školy, které mají zájem o uspořádání turnaje v Dešťovkách se mohou obrátit na servisy Dešťovek v Praze a v Novém Boru (kontakt najdete na stránkách), nebo přímo na dovozce Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sledujte nás na Twitteru a na těchto stránkách a dozvíte se další podrobnosti,

 

IMG 6510 IMG 6562 
 IMG 6581  IMG 6583
 IMG 6618  IMG 6682
Pátek, 26 Červenec 2013 07:40